قیمت ورق استیل دکوراتیو به علت نوسانات بازار به صورت روزانه تغییر می کند. رنگ خاص ورق استیل دکوراتیو سبب توجه ویژه مشتریان به این محصول گردیده است. علاوه بر آنبه دلیل پرداختی که روی ورق استیل دکوراتیوشده است قیمت بالاتری نسبت به نوع معمولی خودش دارد. به دلیل رنگ خاص ورق استیل دکوراتیو ، این محصول اغلب درتولید ظروف دکوری ونماهایی مانند آسانسور و . کاربرد دارد.

ورق استیل دکوراتیو, از انواع ورق استیل و مانند این ورق هاورق ضد زنگمی باشد.

ورق استیل دکوراتیو

ف استنلس استیل با قابلیت فرم دهی و مقاوم بودن در مقابل زنگ زدگی و خوردگی و براقیت آن از معدود عواملی است که باعث محبوبیت استفاده آن در بخش ساختمان و تزیینات و صنعت گردیده است ، لذا با توجه به پیشرفت سریع استفاده از این ف الیاژی و زیبا و همچنین نبود تولید انواع این ف در کشور بر ان شدیم با توجه به ۲۰ سال سابقه در امر تجارت و تولید جهت تامین بازار داخل و همچنین صادرات به کشورهای همجوار بعنوان اولین شرکت تولید کننده انواع ورق های میرور، رنگی، خشدار، طرحدار و لوله های دکوراتیو استیل در ایران با هدف ایجاد اشتغال پایدار و جلوگیری از خروجی ارز از کشور همچنین بالا بردن صادرات غیر نفتی میهن عزیزمان اقدام نماییم .

استفاده از ورق استیل در ساختمان به طرق مختلف ممکن است برای مثال دیواره آسانسورها، دربهای ورودی و یا آشپزخانه های صنعتی را بسیار دیده ایم که با ورق استیل پوشیده شده اند. ورقهای استیل به صورت براق، مات و خش دار موجود هستند و نکته مهم در آنها توجه به ضخامت است چرا که ضخامت پایین ورق علاوه بر ایجاد موج در تصویر باعث آسیب پذیری بالا میشود و براحتی با قطعه نوک تیز بخشی از آن فرو میرود. اما در صورتی که از ضخامت مناسب ورق اضافه شود میتواند انتخاب بسیار مناسبی باشد. بعضی اوقات ورق استیل به خودی خود ایستاست و گاهای از ام دی اف خام استفاده میشود و ورق استیل بر روی آن چسبانده میشود.

منبع: فولاد بازار

آموزش کار با وردپرس

طراحی فضای آموزشی 2

طراحی فضای آموزشی

ورق ,استیل ,دکوراتیو ,استفاده ,توجه ,ف ,ورق استیل ,استیل دکوراتیو ,توجه به ,گردیده است ,استیل به

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

lorpress azmagpoemo pichake panke webia pop2music backlinknary venosgrafiki alirashidi1984 afrarayanetir